Andre Rieu. Potęga miłości - Retransmisja nowego letniego koncertu z Maastricht 2024 - Rydułtowy

Muzyka jest miłością i nikt nie rozumie tego lepiej od maestra André Rieu. Otwórzcie więc swe serca i dajcie się porwać nowemu spektakularnemu widowisku Potęga miłości wprost z malowniczego Maastricht. Muzyczny język miłości, którym tak pięknie włada André Rieu, znów porwie Wasze serca.

Co roku latem na rynku urokliwego Maastricht pełen pasji skrzypek i dyrygent André Rieu przygotowuje wielki koncert dla ponad stu tysięcy melomanów przybyłych na tę okazję z wielu krajów. Retransmisję tego niesamowitego show ogląda jesienią rokrocznie milionowa widownia zgromadzona w kinach całego świata.

Magiczną Potęgę miłości – bo taki tytuł nosi nowy koncert maestra – przepełnią przepiękne walce, wzruszające ballady oraz melodie znane z najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Ich pełne pasji wykonania przez André Rieu, Orkiestrę Johanna Straussa oraz zaproszonych gwiazd przyniosą Wam mnóstwo radości i czułości.

Najnowszy show holenderskiego króla walca to wydarzenie skierowane do wszystkich. Otulmy się więc pięknem muzyki André Rieu i za sprawą najbardziej romantycznych melodii rozpowszechniajmy miłość po całym świecie. Dziś jest to potrzebne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Sierpień 2024

25 .08

 niedziela

 16:00

Rydułtowy

Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

2D

dostępne bilety: 97

kup bilet

Wrzesień 2024

07 .09

 sobota

 16:00

Rydułtowy

Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

2D

dostępne bilety: 114

kup bilet

29 .09

 niedziela

 16:00

Rydułtowy

Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa

dostępne bilety: 118

kup bilet