Wydarzenia

Zamówienie

Koncert operetkowy "Barytonów Trzech, Tenorom Nie w Śmiech"

 Rydułtowy

 Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna
 ul. Strzelców Bytomskich 9a

  08.03.2020

 18:00

 Ceny biletów

 50 zł

To koncert, w którym można będzie usłyszeć najpiękniejsze arie na głosy męskie, znane melodie z najsłynniejszych oper, przepięknych operetek i musicali oraz muzyki popularnej, napisane specjalnie na głosy barytonowe. Takie hity, jak: „Gdybym był Bogaty”, „Torreador”, ,,Nie ma szczęścia bez miłości’’, ,,Całuję Twoją dłoń madame’’, „Skrzypek na dachu” „My Fair Lady” piosenki z repertuaru Eugeniusza Bodo i Mieczysława Fooga oraz arie starowłoskie. Wisienką na torcie będzie istny HIT: ,,Brunetki, blondynki’’ w wykonaniu…no właśnie, to będzie niespodzianka.

Jest to koncert dedykowany przede wszystkim Paniom, w dniu Ich Święta.

Trzech Barytonów - wspaniali, przystojni, utalentowani śpiewacy młodego pokolenia z niezwykłym temperamentem scenicznym. Śpiewakom towarzyszyć będzie wirtuoz klawiszy Tomasz Marcol. Całość okrasi słowem konferansjer młodego pokolenia Marcin Gad.
Wystąpią:

Łukasz Kostka – Baryton

Michał Jewiarz – Baryton

Adrian Janus – Baryton

Tomasz Marcol – Fortepian

Marcin Gad – prowadzenie koncertu

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali