Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

1917 (2D/napisy)

Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
29 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
01 marca 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

365 dni (2D)

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go. Film powstaje na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
14 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
21 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
21 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
22 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
22 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
23 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
23 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
24 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
24 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
25 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
25 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
26 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
26 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
27 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
27 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Biesiada Śląska z Jędrowski Show!

Biesiada śląska z Jędrowski SHOW
Zapraszamy na najlepsze Biesiadne Show w Polsce! Ponad 2 godzinny koncert w wykonaniu 7 osobowego zespołu Mirka Jędrowskiego trafi w gust każdego słuchacza. Mirek Jędrowski i jego zespół to niekwestionowani królowie każdej imprezy biesiadnej. To ponad 2000 zagranych imprez, setki tysięcy zadowolonych fanów. Ich obecność na scenie przeniesie Cię w barwny, wesoły świat, przepełniony dobrą muzyką, zabawą i świetnym humorem. To coś więcej niż zwykła zabawa. Autentyczne emocje, pozytywna energia i prawdziwie rodzinna atmosfera na scenie sprawią, że ten Śląski zespół na długo zapadnie w Twojej pamięci i będziesz chciał przeżyć to wszystko jeszcze raz.

W trakcie koncertu możecie liczyć na:

przepiękne wiązanki piosenek, które wszyscy znają i śpiewają. piosenki własnego autorstwa, które otrzymały wiele nagród oraz zasiadały na szczytach śląskich list przebojów w TV. występ kabaretu Klachy przepiękne stroje, które wprowadzą niesamowity nastrój. niesamowitą atmosferę, gwarancję dobrej zabawy przez cały czas trwania programu!
oraz satysfakcję i zadowolenie zgromadzonej publiczności!
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 kwietnia 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna
BILETY

Boże Ciało (2D)

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki chłopak zostaje warunkowo zwolniony, a następnie skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast tego jednak, popychany niemożliwym do spełnienia marzeniem, Daniel kieruje się do miejscowego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, niespodziewanie nadarza się okazja, chłopak wykorzystuje ją i w przebraniu księdza zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje wśród mieszkańców, szczególnie w oczach surowej kościelnej Lidii. Z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wstrząsnęła lokalną społecznością kilka miesięcy wcześniej.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
09 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Doktor Dolittle (2D/dubbing)

Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle (Robert Downey Jr.), słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabialne poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami. W wyprawie towarzyszyć mu będzie młoda, pewna siebie uczennica (Harry Collett) oraz wesoła ferajna przyjaciół-zwierząt, w tym lękliwa gorylica, entuzjastycznie nastawiona do świata kaczka (o, cóż, ptasim móżdżku), niezwykły duet składający się z cynicznego strusia i optymistycznego słonia oraz prawdziwa twardzielka – papuga, najbardziej zaufana przyjaciółka Dolittle’a.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
21 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
22 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
23 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
24 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
25 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
26 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
27 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Gang zwierzaków (2D/dubbing)

Gdy w Robopolis mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob czyli robot o gołębim sercu oraz Bella i jej zadzierający nosa kompani, muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
29 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
01 marca 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Jojo Rabbit (2D/napisy)

Gdy niemiecki chłopiec (Roman Griffin Davis jako Jojo) znajduje młodą Żydówkę (Thomasin McKenzie), którą ukrywa na strychu samotnie wychowująca go matka (Scarlett Johansson), jego świat staje na głowie. Mając u boku jedynie idiotycznego wymyślonego przyjaciela, którym jest nikt inny jak sam Adolf Hitler (Taika Waititi), Jojo musi teraz stawić czoła swemu ślepemu nacjonalizmowi.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
14 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
15 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
16 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
17 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
18 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
19 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
20 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Joker (2D/napisy)

Strudzony życiem komik popada w obłęd i staje się psychopatycznym mordercą.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
08 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Judy (2D/napisy)

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która pogodziła się prawie z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym na którego czekała całe życie?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
07 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
08 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
09 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Koncert operetkowy "Barytonów Trzech, Tenorom Nie w Śmiech"

To koncert, w którym można będzie usłyszeć najpiękniejsze arie na głosy męskie, znane melodie z najsłynniejszych oper, przepięknych operetek i musicali oraz muzyki popularnej, napisane specjalnie na głosy barytonowe. Takie hity, jak: „Gdybym był Bogaty”, „Torreador”, ,,Nie ma szczęścia bez miłości’’, ,,Całuję Twoją dłoń madame’’, „Skrzypek na dachu” „My Fair Lady” piosenki z repertuaru Eugeniusza Bodo i Mieczysława Fooga oraz arie starowłoskie. Wisienką na torcie będzie istny HIT: ,,Brunetki, blondynki’’ w wykonaniu…no właśnie, to będzie niespodzianka.

Jest to koncert dedykowany przede wszystkim Paniom, w dniu Ich Święta.

Trzech Barytonów - wspaniali, przystojni, utalentowani śpiewacy młodego pokolenia z niezwykłym temperamentem scenicznym. Śpiewakom towarzyszyć będzie wirtuoz klawiszy Tomasz Marcol. Całość okrasi słowem konferansjer młodego pokolenia Marcin Gad.
Wystąpią:

Łukasz Kostka – Baryton

Michał Jewiarz – Baryton

Adrian Janus – Baryton

Tomasz Marcol – Fortepian

Marcin Gad – prowadzenie koncertu

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
08 marca 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna
BILETY

Kraina miodu (2D/napisy)

sala: Broadway
wstęp: 12/15 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

50-letnia Hatidze mieszka z chorą matką w opustoszałej macedońskiej wiosce bez dróg, prądu i bieżącej wody. Hoduje pszczoły i jest ostatnią z linii niezależnych pszczelarzy, którzy sprzedają miód w małych partiach. Handluje nim w najbliższym mieście, oddalonym od jej domu o cztery godziny drogi. Codziennie chodzi po zboczu wzgórza, aby sprawdzić swoje ule. Kocha pszczoły, zaklina je śpiewem, delikatnie manewrując plastrami miodu bez kombinezonu, siatki na twarzy lub rękawiczek. Żyje tradycyjnie, w zgodzie z naturą. Jednak pewnego dnia do jej okolicy wprowadza się wielodzietna rodzina. W jej życie wkradają się wrzeszczące dzieci, ryczące krowy i silniki.
Nowi sąsiedzi również hodują pszczoły, ale traktują miód i pszczoły zgoła inaczej. Tradycję zastępuje twardy biznes i maksymalna eksploatacja. Hatidze czuje, że to, czego nie da się zmienić, należy zaakceptować. Jednak nowi przybysze mogą poważnie zagrozić jej życiu oraz ulom, które posiada. Film ukazuje zanikającą tradycję szacunku do pszczół i traktowania ich jak partnerów, a niepoddanych człowiekowi niewolników produkujących miód.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
12 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Małe kobietki (2D/napisy)

Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. W domostwie zwanym Orchard House od pokoleń mieszka rodzina Marchów. Pod nieobecność ojca walczącego w wojnie secesyjnej, opiekę nad czterema córkami sprawuje samodzielnie ich matka, Marmee. Marmee wyraźnie wyprzedza swoją epokę, wpajając dziewczynkom ideały wolności i namawiając je, by znalazły własną drogę w życiu. Córki pani March – stateczna Meg, żywa jak iskra Jo, nieśmiała, uzdolniona muzycznie Beth i nieco przemądrzała Amy – starają się, jak mogą, by urozmaicić swoje naznaczone ciągłym brakiem pieniędzy życie, chociaż boleśnie odczuwają nieobecność ojca. Bez względu na to, czy układają plan zabawy czy zawiązują tajne stowarzyszenie, dosłownie wszystkich zarażają swoim entuzjazmem. Poddaje mu się nawet Laurie, samotny chłopiec z sąsiedniego domu, oraz jego tajemniczy, bogaty dziadek.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
29 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
01 marca 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Musisz go zobaczyć!

facebook.com/MarcinZbigniewWojciech

www.marcinwojciech.pl

Nagrania:

https://www.youtube.com/channel/UC_R0iqDV5Jq3PV6J6-W-p_Q

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
21 marca 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna
BILETY

Mayday (2D)

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 stycznia 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
29 stycznia 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
30 stycznia 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
31 stycznia 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
01 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
02 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Moherowe Berety

Kabaret Moherowe Berety - UWAGA - Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski ,krowy holenderki indory i angory (na berety) ;-)Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią, które naprawdę zapamiętacie na długo...

KABARET MOHEROWE BERETY - czyli jak w 100 minut umrzeć ze śmiechu
Cztery Panie w średnim wieku na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie pod wpływem impulsu, stworzyły doskonały kabaret. Obaw miały początkowo wiele, ale okazało się, że potrafią bawić publiczność w sposób niepowtarzalny. Wykorzystanie znanych szlagierów muzyki rozrywkowej, w połączeniu z dialogami, okraszonymi perfekcyjną mimiką i gestami dają widzom to, co zwykło nazywać się dobrym kabaretem. Nie bawią się w politykę, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Doskonale wykorzystują swoje atuty, niejednokrotnie nieźle je przerysowując, a przy tym potrafią wyjątkowo przekonująco wcielić się w charakterystyczne postaci. Formacja która śmieszy i bawi do łez. Dobry tekst, mimika i gra aktorska sprawiają, że ponadgodzinne widowisko przykuwa uwagę widza. Na ich występach widzowie bawią się wyśmienicie śmiejąc się do rozpuku. Znakomita piosenka aktorska, uzupełniona dialogami i monologami oraz nietypowe stroje rozbawią widza w każdym wieku.

Występują: Beata Chren, Elżbieta Okupska, Ewa Grysko, Marta Tadla / Ewelina Stepanczenko

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
15 marca 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna
BILETY

Parasite (2D/napisy)

Absolutny wizjoner! Nikt inny nie kręci tak dobrych filmów rozrywkowych jak on - mówi o reżyserze „Parasite” Quentin Tarantino, jeden z jego największych fanów. Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę „Parasite” Bong Joon-ho pokonał „Pewnego razu… w Hollywood”, oczarowując jury, światową krytykę i publiczność.

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.
„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
07 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Psy 3. W imię zasad (2D)

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 stycznia 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
01 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
02 lutego 20:15 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
03 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
04 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
05 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
06 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Superpies i turbokot (2D/dubbing)

Jak zostać SuperPsem? Wystarczy 50 lat w kosmosie! Po powrocie na Ziemię, lojalny Pies wyrusza na poszukiwania swojego właściciela. Na swoje nieszczęście, trafia do małego miasteczka, gdzie złowrogi glina Niemilak prowadzi obławę na bezbronne zwierzęta. Z pomocą SuperPsu przychodzi... TurboKot! Zanim jednak wspólnymi siłami odnajdą dom, czeka ich masa przygód, dzięki którym odkryją w sobie moc superbohaterów.
[opis dystrybutora kino]

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 stycznia 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
01 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
02 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
03 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
04 lutego 14:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
05 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
06 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Szybcy i Śnieżni (2D/dubbing)

Trwają przygotowania do corocznego wyścigu saneczkowego. Frankie, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie. Kiedy maszyna niespodziewanie rozpada się tuż przed linią mety, nikt nie może uwierzyć, że stały za tym błędy w konstrukcji. Wynalazca wspólnie z kolegami odkrywa, że to sprawka Zaca – zarozumiałego i nieco tajemniczego zawodnika, który w międzyczasie dołączył do stawki wyścigu. Frankie pragnie rewanżu i ponownego, tym razem uczciwego rajdu. Wraz z drużyną wiernych przyjaciół zrobią wszystko, by skonstruować jeszcze szybszy pojazd i wygrać rywalizację z oszustem! Błyskotliwa animacja udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych dla grupy pogodnych i zdeterminowanych, choć nie zawsze zgodnych przyjaciół.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
07 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
08 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
09 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
10 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
11 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
12 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
13 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka. Jednym z twórców tej animowanej komedii jest Jin Kim – specjalista mający na swoim koncie pracę przy superprodukcjach: „Wielka szóstka”, „Zwierzogród”, „Zaplątani” czy „Kraina Lodu II”, a oprawą muzyczną zajął się Geoff Zanelli – autor ścieżki dźwiękowej do widowiska „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. W polskiej wersji językowej filmu, w roli Śnieżki usłyszymy Julię Kamińską („Zaplątani”, „Zwierzogród”), o jej magiczny pocałunek będą zabiegać niezwykle przystojni, ale niestety również bardzo zaczarowani młodzieńcy, którym głosów użyczyli: Antek Królikowski („Balerina”) i Adam Zdrójkowski („Sing”), a w roli złej czarownicy wystąpiła Anna Guzik („Krudowie”).

Pamiętacie, jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz na chwilę o tym zapomnijcie, bo w naszej bajce prezentuje się nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i krąglejsza niż zwykle. Jednak, gdy w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, to z ich pomocą dziewczyna zmienia się i przybiera postać klasycznej damy, którą dobrze znacie. Wkrótce nasza bohaterka pozna zawadiacką bandę krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę przystojny książę, na którego rzucono podstępny czar. Teraz, jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Więc gdy na drodze krasnoludków pojawia się Śnieżka, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak na bohaterów czyha niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. W jej trakcie wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli tylko patrzy się na nie sercem.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
14 lutego 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
15 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
16 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
17 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
18 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
19 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
20 lutego 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Tajni i Fajni (2D/dubbing)

„Tajni i fajni” to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie…

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 stycznia 15:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
28 stycznia 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
29 stycznia 15:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
29 stycznia 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
30 stycznia 15:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
30 stycznia 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Tam gdzieś musi być niebo (2D/napisy)

Główny bohater filmu, w którego rolę wciela się sam reżyser, przestaje się czuć komfortowo w rodzinnym Nazarecie. Niewinne scysje z sąsiadem, niepokojące akty wandalizmu i narastająca agresja sprawiają, że dojrzewa w nim myśl o wyjeździe. Nowego życia i alternatywy dla swojej ojczyzny szuka najpierw w Paryżu, później w Nowym Jorku. Nie jest to jednak łatwe, gdyż myśli o Palestynie prześladują go niemal na każdym kroku, a kusząca wizja świeżego startu zamienia się w komedię pomyłek. Podobną, jaką dla bohatera jest filmowy biznes, który przez Suleimana został tu sportretowany w groteskowy sposób.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
10 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
11 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
12 lutego 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY
13 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
BILETY

Usłyszeć taniec

To widowisko różnych form stepowania: flamenco, stepu irlandzkiego, amerykańskiego, tańca współczesnego oraz muzyki ethnojazzowej granej na żywo. Barwny spektakl, w którym taniec jest częścią muzyki, a muzyka – tańca. Różne kultury spotykają się w jednym miejscu, a tradycja i współczesność to synonimy. Projekt tworzą wybitni tancerze i muzycy, soliści widowisk w Europie i USA. Od premiery w 2014 r. odbyło się blisko 150 spektakli, pokazów i warsztatów w największych salach widowiskowych w całej Polsce.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
14 lutego 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna
BILETY