Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (2D/oryginalny)

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
03 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
04 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
05 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
06 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
07 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
08 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Banksterzy (2D/oryginalny)

Karolina (Katarzyna Zawadzka) pracuje w banku, jest energiczna, pewna siebie, przebojowa. Kiedy w jej ręce wpada najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta otrzymuje wielką szansę, żeby się wykazać. Mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Jan (Jan Frycz) jest szarą eminencją krajowej finansjery. W swoim telefonie ma kontakty do prezesów największych banków w Polsce. Jego cyniczne pomysły i decyzje, z dnia na dzień, wpływają na gospodarkę i losy setek tysięcy osób. Takich jak Artur (Rafał Zawierucha) – ambitny szef firmy IT, który, by rozwijać działalność, decyduje się na opcje walutowe. Jego wspólnikiem jest Mateusz (Antoni Królikowski), który marzy o niezależności, własnym lokum i upragnionej wyprowadzce od teściów. Choć młode małżeństwo pozostaje nieufne wobec proponowanych przez banki rozwiązań, to przyparte do muru daje się wciągnąć w finansową pułapkę. Wkrótce losy bohaterów po obu stronach barykady splotą się w pętli wstrząsających wydarzeń, których przebieg ujawni szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. A gdy skończą się wszystkie racjonalne rozwiązania, bohaterom pozostaną już tylko najbardziej dramatyczne wybory.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
30 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
31 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Biesiada Śląska z Jędrowski Show!

Biesiada śląska z Jędrowski SHOW
Zapraszamy na najlepsze Biesiadne Show w Polsce! Ponad 2 godzinny koncert w wykonaniu 7 osobowego zespołu Mirka Jędrowskiego trafi w gust każdego słuchacza. Mirek Jędrowski i jego zespół to niekwestionowani królowie każdej imprezy biesiadnej. To ponad 2000 zagranych imprez, setki tysięcy zadowolonych fanów. Ich obecność na scenie przeniesie Cię w barwny, wesoły świat, przepełniony dobrą muzyką, zabawą i świetnym humorem. To coś więcej niż zwykła zabawa. Autentyczne emocje, pozytywna energia i prawdziwie rodzinna atmosfera na scenie sprawią, że ten Śląski zespół na długo zapadnie w Twojej pamięci i będziesz chciał przeżyć to wszystko jeszcze raz.

W trakcie koncertu możecie liczyć na:

przepiękne wiązanki piosenek, które wszyscy znają i śpiewają. piosenki własnego autorstwa, które otrzymały wiele nagród oraz zasiadały na szczytach śląskich list przebojów w TV. występ kabaretu Klachy przepiękne stroje, które wprowadzą niesamowity nastrój. niesamowitą atmosferę, gwarancję dobrej zabawy przez cały czas trwania programu!
oraz satysfakcję i zadowolenie zgromadzonej publiczności!
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
04 października 18:30 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna
KUP BILET

Jak najdalej stąd (2D/oryginalny)

Ola to zbuntowana nastolatka, która marzy o własnym samochodzie i większej życiowej samodzielności. Niespodziewane i tragiczne wiadomości z Irlandii, gdzie od lat pracuje jej ojciec, sprawiają, że wyrusza sama w daleką podróż. Los przeznacza jej nie lada wyzwanie – w imieniu rodziny ma sprowadzić ciało zmarłego do Polski.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
17 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
18 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
19 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
20 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
21 października 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
22 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Koncert "Muniek i przyjaciele"

Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love. W koncertach towarzyszą Muńkowi: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna.
Muniek i Przyjaciele wyruszyli w trasę jesienią roku 2018. Muniek zadeklarował, że nie planuje nagrania z tym składem nowego albumu, a sam projekt miał być tylko chwilową odskocznią od głośnego, rockowego grania. Muniek zapragnął pograć z mniejszym aparatem wykonawczym, w nieco mniejszych, kameralnych salach. Ogromny sukces tego początkowo skromnego przedsięwzięcia spowodował jednak, że na rok 2021 zaplanowana została płyta live. Będzie to album dokumentujący ponad 50 koncertów, podczas których zespół objechał całą Polskę występując zarówno w małych klubowych salach, w teatrach, na Stadionie Narodowym oraz na scenach krajowych letnich festiwali.
Program koncertów od początku jest wypadkową różnych projektów artystycznych Muńka, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych wokalisty, zawiera też przeboje z najnowszej solowej płyty Artysty „Syn miasta”.

Zygmunt Staszczyk, współzałożyciel i lider formacji T.Love, urodził się w 1963 roku w Częstochowie. Tam ukończył IV LO. Kilka lat później został absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Początkowo działał w zespole Atak, przekształconym w Opozycję.
W 1982 roku wraz z Januszem Knorowskim, Dariuszem Zającem i Jackiem Wudeckim założył zespól T.Love. Do 1987 roku grupa funkcjonowała pod nazwą Teenage Love Alternative. Największe przeboje z tego okresu to "Garaż" (1984), "IV LO" (1985) i "Autobusy i tramwaje" (1988).
W 1989 roku Staszczyk wyjechał do Anglii, a zespół zawiesił działalność. Do Polski wrócił w 1991 roku, reaktywował zespół, w którym ze starego składu pozostał tylko on sam. Kolejne albumy z nowymi muzykami przynoszą zespołowi ogromną popularność: „Pocisk Miłości” (1991) z utworem Warszawa, „Dzieci rewolucji” (1992) – z utworem King, I Love you (1994) „Prymityw” (1994), „Chłopaki nie płaczą” (1997), „Antyidol” (1999), „Model 01” (2001) z utworami Nie, nie, nie, Ajrisz, „Old is Gold” z piosenką Lucy Phere. Ostatni jak dotąd studyjny album T.Love pt. „T.Love” ukazał się w 2016 roku. Po zagraniu ogromnej pożegnalnej trasy koncertowej, z końcem 2017 roku zespół T.Love na kilka lat zawiesił działalność. W październiku 2019 roku ukazuje się solowy album Muńka Staszczyka "Syn miasta” ze znakomicie przyjętą piosenką pt. „Pola”. Tego samego roku ukazała się znakomita biografia Muńka pt. „King”, autorstwa Rafała Księżyka.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
14 listopada 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna
KUP BILET

Koncert "Wielka sława to żart"

Anna i Romuald Spychalscy, Anna Cymmerman, Dariusz Pietrzykowski oraz Marcin Janiszewski (fortepian) i Maciej Gogołkiewicz (konferansjer) zapraszają na koncert z muzyką operetkową i musicalową w wykonaniu znakomitych artystów światowej sceny i estrady.
W programie znajdują się słynne arie operetkowe, pieśni neapolitańskie, songi musicalowe, znane melodie filmowe oraz szlagiery muzyki rozrywkowej.
Koncert przepełniony humorem, dobrą wspólną zabawą, spełni oczekiwania wszystkich widzów.
Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji: www.bilety.palasz.pl

Rozkład miejsc na sali może ulec zmianie, zgodnie z wytycznymi i wskazówkami GIS.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 listopada 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna
KUP BILET

Łowcy.B - "Jaka to melodia" - nowy program 2019

Najnowszy program Łowców.B pod piekielnie mocnym tytułem “Jaka to melodia” to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa - klucze to szyk i elegancja, rodzina i mafia, multimedia i muzyczne swawole. Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
03 października 18:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna
KUP BILET

Mulan (2D/dubbing)

Mulan opowiada historię nieustraszonej młodej dziewczyny, która w męskim przebraniu wyrusza do walki w obronie swojego kraju. Będąc nieodrodną córką wielkiego wojownika, Hua Mulan jest szybka, nieustraszona i zdeterminowana. Kiedy cesarz nakazuje, aby jeden mężczyzna z każdej rodziny służył w jego armii, Mulan zajmuje miejsce swojego chorego ojca. Jako Hua Jun staje się jednym z największych chińskich wojowników.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 września 14:30 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
26 września 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
27 września 14:30 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
27 września 17:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
28 września 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
29 września 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
30 września 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
01 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Nadzieja (2D/napisy)

Co może się stać z miłością, gdy pewnego dnia pełna energii i wewnętrznej siły kobieta dowiaduje się, że ma przed sobą ledwie trzy miesiące życia? Taka sytuacja zastaje Anję i jej męża Tomasa tuż przed Bożym Narodzeniem. Doświadczoną parę, która przez lata bardziej niż na wzajemnym uczuciu skoncentrowana była na prowadzonych równolegle karierach artystycznych. Ich małżeństwo przetrwało głównie ze względu na dzieci. Kiedy w Wigilię Bożego Narodzenia kobieta dowiaduje się, że ma nawrót choroby i nieoperacyjnego raka mózgu, życie bohaterów rozpada się na kawałki i ulega przewartościowaniu.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
21 października 20:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Niedźwiedź i Masza czyli gdzie moja kasza?

Pewnego dnia doszło do niecodziennego spotkania. Mała dziewczynka trafiła do domu groźnego Niedźwiedzia, który postanowił ją uwięzić. Aby wyjść na wolność, musi spełnić jeden warunek… Jaki? Przekonajcie się sami!

Zapraszamy na spektakl ,,Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?"! Co wyjdzie ze spotkania postaci ze, zdawałoby się, odmiennych światów? Jak potoczy się ich znajomość? Czego mogą nauczyć siebie nawzajem? Wejdźcie razem z nami do lasu i przeżyjcie przygody razem z bohaterami tekstu Marty Guśniowskiej! Inspiracją dla niego była rosyjska baśń, w której pojawiła się słynna para.

według scenariusza i realizacji Teatru „Baj Pomorski”

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
17 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna
KUP BILET

Pętla (2D/oryginalny)

Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z „górnej półki". W rzeczywistości jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery, a Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu – prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
09 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
10 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
11 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
12 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
13 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
14 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
15 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Pinokio (2D/dubbing)

Pewnego dnia w ręce poczciwego stolarza o imieniu Gepetto wpada kawałek drewna. Mężczyzna od samego początku czuje, że w tym z pozoru martwym przedmiocie kryje się jakaś magiczna siła. Postanawia wystrugać z niej postać chłopca. Niespodziewanie stworzona przez niego figurka ożywa – potrafi mówić, śmiać się, skakać i biegać. Gepetto nadaje mu imię: Pinokio i zaczyna troszczyć się o niego jak o własnego syna. Drewniany chłopczyk jest tak zafascynowany otaczającym go światem, który widzi po raz pierwszy na oczy, że przestaje słuchać dobrych rad opiekuna. Wiedziony ciekawością, Pinokio wyrusza w podróż pełną przygód, niebezpieczeństw i życiowych lekcji. Na swojej drodze spotyka magiczną wróżkę, olbrzymiego ślimaka, zwierzęta mówiące ludzkim głosem, a nawet zwiedza ogromny brzuch wieloryba. Jego śladami wyrusza zaniepokojony Gepetto. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
24 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
25 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
26 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
27 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
28 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
29 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Scooby-Doo! (2D/dubbing)

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. "Scooby-Doo!" pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną "apsokalipsę". Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie – wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.
opis dystrybutora kino

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
03 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
04 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
05 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
06 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
07 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
08 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Szarlatan (2D/napisy)

Najważniejsza polska reżyserka i zarazem jedna z najwybitniejszych autorek światowego kina powraca opartym na faktach, zrealizowanym z rozmachem „Szarlatanem”. Debiutujący na tegorocznym Berlinale, gdzie uznano go za jeden z najlepszych tytułów festiwalu, film Agnieszki Holland to znakomita, nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać naturę. Twórczyni nominowanych do Oscara „W ciemności” i „Europy, Europy”, a także „Obywatela Jonesa” i „Pokotu”, gromadzi tu najważniejsze wątki swojej twórczości: bierze na warsztat postać geniusza, obserwuje relacje człowieka z przyrodą, przygląda się wierze, która czyni cuda i po raz kolejny jest naszą przewodniczką po paradoksach XX wieku. A kreśląc zaskakującą love story, przypomina, jak łatwo miłość może zmienić się we własne przeciwieństwo.

Choć rozgrywa się w przeszłości, „Szarlatan” jest filmem jak najbardziej współczesnym – podobnie jak jego bohater, zielarz Jan Mikolášek, dla którego remedium na ludzkie cierpienie jest natura. Jej potężne moce zdolne są uzdrowić ciało, ale w filmie Holland to także przestrzeń prawdziwej wolności dla ducha. Tylko w łączności z nią możemy zrozumieć i zaakceptować to, kim naprawdę jesteśmy. Alchemiczna niemal wiedza o właściwościach ziół, jaką posiadł Mikolášek, i jego zdumiewający dar przenikania do ludzkiego wnętrza sprawiają, że do jego kliniki ciągną tysiące potrzebujących. Ale ten dar ma także swoją ciemną stronę.

Przywołując legendarną postać czeskiego zielarza, reżyserka wydobywa na światło dzienne jego tajemnice, emocje i pragnienia, na które jedynym lekarstwem jest fanatyczne oddanie pracy. „Szarlatan” pokazuje, że talent bywa przekleństwem, a władza zawsze łączy się z pychą. Tworząc fascynującą, pełną sprzeczności postać uzdrowiciela, Agnieszka Holland ucieka od odpowiedzi na pytanie, czy był ludowym lekarzem czy zwykłym oszustem. Prawda, która ją interesuje, dotyczy naszej wiary w cuda, tęsknoty za autorytetem, pragnienia, by żyć w zgodzie z naturą – także naszą własną.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
24 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
25 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
26 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
27 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
28 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
29 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Tajemniczy ogród (2D/dubbing)

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
30 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
31 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Tarapaty 2 (2D/oryginalny)

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
09 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
10 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
11 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
12 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
13 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
14 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
15 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Tenet (2D)

Epicka akcja tocząca się wokół międzynarodowego szpiegostwa, podróży w czasie i ewolucji. Być może o człowieku, który próbuje zapobiec trzeciej wojnie światowej poprzez podróże w czasie i odrodzenie.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 września 20:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
27 września 20:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
28 września 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
29 września 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
30 września 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
01 października 19:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET

Waleczne rybki (2D/dubbing)

Film animowany w polskiej wersji językowej.
Dzielna papugoryba Alex przez całe życie marzył o zostaniu super bohaterem. Niespodziewanie dostaje swoją szansę, gdy w pobliży jego rafy koralowej pojawia się tajemnicza czarna substancja. Aleks i jego dzielni kumple –konik morski Christin i rozdymka ED podejmują decyzję o opuszczeniu rafy by stawić czoła zagrożeniu i ocalić swój dom.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
17 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
18 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
19 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
20 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
21 października 15:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET
22 października 16:00 Rydułtowy, Rydułtowskie Centrum Kultury - sala kinowa
KUP BILET